Üyelik Sözleşmesi

1. Forumda yazılan bütün yazılar yazan kişinin kendi sorumluluğundadır. Forum Ege Tıp bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmez.

2. Sayfada kişilere hakaret, tehdit vb. davranışlar kesinlikle yasaktır. Bu tür iletiler kaldırılır.

3. Sayfamızda kaçak yazılım, telif hakkı sorunu oluşturabilecek herhangi bir yayın ve ahlak dışı içerik eklemek yasaktır. Bu tür iletiler kaldırılır.

4. Türkiye Cumhuriyeti anayasasına uygun olmayan içerik eklemek kesinlikle yasaktır. Bu tür iletiler kaldırılır.

5. Başlıklarda büyük ve küçük harfler doğru kullanılacaktır. Başlıklar ya tamamen büyük harfle yazılır ya da her kelimenin ilk harfi büyük yazılır (Bağlaçlar küçük yazılır). Başlığın tamamen büyük harflerle yazılması pek tercih edilmez. Uygun olmayan başlıklar düzeltilir.

6. İletiler olabildiğince başlıkla ilgili olacaktır. Başlıkla ilgisiz iletiler, varsa ilgili başlığa, yoksa yeni başlık açılıp taşınır veya kaldırılır.

7. Üyelerin düzgün Türkçeyle yazmaları önerilir. TDK'nin yazım kılavuzundan faydalanabilirsiniz: http://tdk.gov.tr/TR/BelgeGoster.aspx?F6E10F8892433CFFAAF6AA849816B2EF9DAC10DE3DF29AC6

8. Sadece gülümseme içeren iletiler yasaktır ve kaldırılacaktır.

9. Sayfada sadece bir üyelik kullanabilirsiniz. Başka bir üyeliğiniz olursa diğer üyeliğinizle girişiniz engellenir.

10. Aynı konuyu içeren başlık açılırsa yeni başlık kaldırılır veya eski başlıkla birleştirilir. Başlık açarken aynı konuyu içeren başlık olup olmadığını kontrol ediniz.

11. Üst üste yazılan iletilerden ilki bırakılıp diğeri kaldırılır. İletinize ekleme yapmak için "Düzenle" düğmesini kullanın.

12. Sayfamıza üye olanlar bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

Forum Ege Tıp