Gönderen Konu: E1B1 BAS2 için Önemli Yerler  (Okunma sayısı 6110 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı deniz akyol

• Tam Üye
  • Sınıf: 3
E1B1 BAS2 için Önemli Yerler
« : 13 Kasım 2009, 18:48:58 »
Arkadaşlar hepimizin bildiği gibi ikinci bas ımız 23 kasım da. Bu başlık altında neler daha ön planda aklımıza takılanlar neler paylaşabiliriz . Herkese iyi çalışmalar  ;) :D
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2009, 20:32:00 Gönderen: İlker »

Çevrimdışı Utkucan

• Kıdemli Üye
  • Sınıf: 3.
Ynt: E1B1 BAS2 için Önemli Yerler
« Yanıtla #1 : 13 Kasım 2009, 19:29:23 »
Membran ve iyon taşınımını çok hocadan dinledik, herbirinin üstünde durduğu taraf farklı olduğu için önemli noktalar da farklı farklı.. bu konuları iyi takip etmiş biri var mı? :)

Çevrimdışı gülş

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Kasım 2009, 19:02:22 »
bu kdr m yani bu başlıkta bu kdrcık sey mi yazıyr?

Çevrimdışı Yaser Aydın

• Acemi Üye
  • **
« Yanıtla #3 : 17 Kasım 2009, 21:03:53 »
ben altuğ hocanın anlattıklarından hiç bişeyy anlamadım. slaytlardaki resimlerde bişey ifade etmiyo bana. diyceksinizki not tut, ders dinle falan ama hem konular çok sıkıcı hemde slaytta hiçbiseyy yok yani hocanın bütün söylediklerini yazamam demi. bide diyeceksiniz bütün dediklerini değil önemli olanları yazz AMA hoca zaten özetin özetini geçtiği için herşey önemli yani konuyu anlamak için hocanın tüm söylediklerini yazmam gerekcek. diyosanız ki tüm söylediklerini yazzz yuhhh artık. oh be rahatladım :D

Çevrimdışı İbram

• Kahraman Üye
  • Sınıf: 4
« Yanıtla #4 : 17 Kasım 2009, 21:15:47 »
Yaser hocanın tüm söylediklerini yaz diye bişey yok tabi ki, Altuğ Hoca'nın dersleri sıkıcı geçmez genelde sen kendini zorla biraz dinlemeye çalış bence ve şekiller üzerinden gösterdiği yerlere kendine göre notlar al tüm herşeyi yazmaya çalışma, gün sonunda tekrar edersen daha kalıcı olur.

Çevrimdışı Yaser Aydın

• Acemi Üye
  • **
« Yanıtla #5 : 17 Kasım 2009, 21:18:31 »
ama şekiller bile çok belirsizz ok çiziyorum açıklamak için ok görünmüyor:)  tüm sayfa siyaha boyanmış gibi zaten. defter tutmam gerek onu anladım. altuğ hocada baslarda zorluyomuş. ayrıntı falan soruyomuş. bizim iş zor. ne sorcam seneyede gircekmi bizee:)

Çevrimdışı Dilara

• Kahraman Üye
« Yanıtla #6 : 17 Kasım 2009, 21:21:05 »
dersta anlamadıysanız,temel histoloji okuyun bir de tabi zamanınız varsa,altuğ hocada resimlerin yanına az da olsa not tutmak iyidir,ibrahimin de dediği gibi altuğ hoca sıkmaz,bir yerlerden yakaladınız mı ders biter hemen.(bkz.meral hocadan sonra duyulan özlem :( )

Çevrimdışı İbram

• Kahraman Üye
« Yanıtla #7 : 17 Kasım 2009, 21:22:19 »
Evet girecek ve emin ol Altuğ Hoca girsin diye dua edeceksiniz. :)
ama şekiller bile çok belirsizz ok çiziyorum açıklamak için ok görünmüyor:)  tüm sayfa siyaha boyanmış gibi zaten. defter tutmam gerek onu anladım. altuğ hocada baslarda zorluyomuş. ayrıntı falan soruyomuş. bizim iş zor. ne sorcam seneyede gircekmi bizee:)
(bkz.meral hocadan sonra duyulan özlem :( )
Evet girecek ve emin ol Altuğ Hoca girsin diye dua edeceksiniz. :)

Çevrimdışı antikor

• Kahraman Üye
  • Görev: Dr
  • Sınıf: meezun
« Yanıtla #8 : 17 Kasım 2009, 21:29:04 »
bir zamanlar demiştim sizlere bir temel histoloji kitabı alın diye.. ama sakalımız yok malesef.. sonra da anlamadık diyosunuz... satın almıyorsanız gidin kütüphaneden alın. üye değilseniz gelin ben alıyım :P ama histolojiyi anlamak istiyorsanız "almam kitap falan, gereksizmiş zaten" zihniyetinden vazgeçiinn ;)
yaşamak değil beni bu telaş öldürecek...

Çevrimdışı Bora Cömert

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 17 Kasım 2009, 21:33:09 »
Evet girecek ve emin ol Altuğ Hoca girsin diye dua edeceksiniz. :)Evet girecek ve emin ol Altuğ Hoca girsin diye dua edeceksiniz. :)
off altuğ hoca altın yaa çok kolay soruyo.derstekileri not alın yeter :)

Çevrimdışı Yaser Aydın

• Acemi Üye
  • **
« Yanıtla #10 : 17 Kasım 2009, 21:44:32 »
bu bastada not almadık. kısmet 3. basa artık. bu bastan sonra günü gününe çalışıyorum karar verdim.:)

Çevrimdışı oznktlu

• Kahraman Üye
  • Sınıf: 3
« Yanıtla #11 : 17 Kasım 2009, 22:03:09 »
altuğ hocanın anlattığı şeyler temel histolojide yok ya son umudum bu kitaptı o da fos çıktı :S
imza atmayı bilmiyorum parmak bassam olur mu

Çevrimdışı Yaser Aydın

• Acemi Üye
  • **
« Yanıtla #12 : 17 Kasım 2009, 22:11:50 »
altuğ hocanın anlattığı şeyler temel histolojide yok ya son umudum bu kitaptı o da fos çıktı :S
yapcağımız iş bu bas için not tutan birini buluyoruz. ve bisonraki bas için not tutuyoruzz

Çevrimdışı antikor

• Kahraman Üye
  • Görev: Dr
  • Sınıf: meezun
« Yanıtla #13 : 17 Kasım 2009, 22:13:00 »

aaa nasıl olmaz yaa.. başka ne anlatabilir ki :S
yaşamak değil beni bu telaş öldürecek...

Çevrimdışı zeynep arslan

• Acemi Üye
  • **
« Yanıtla #14 : 17 Kasım 2009, 22:16:33 »
bi kitap daha var ondanda anlatıyorum dedi biz sorduk ama dili daa ağır ve pahalı dedi almanıza gerek yok çok tavsiye etmiom dedi bu slaytlardaki maddeler halindeki bilgiler falan o kitaptan arkadaş palmeye (galiba)sormuş türkçesi yokmuş hala alacam diyen varsa adını yazabilirim:)))