Gönderen Konu: Bir ayınız olsa..  (Okunma sayısı 1569 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cancan92

• Yeni Üye
  • *
Bir ayınız olsa..
« : 05 Aralık 2010, 00:09:31 »
e1b1 in bitmesine yani bys ye bir ayınız olsa (tüm 1.sınıfların durumu) ve gerçekten hiçbişiden çakmıyo olsanız (bu da benim durumum :D ) ne yaparsınız önünüzdeki bi ayda?? Özellikle büyük sınıflardaki arklarımız bi önayak olurlarsa çok mutlu olcam. Ben baya bi ümitsizliğe kapıldım da.

Çevrimdışı Mert Perrelli

• Kahraman Üye
  • Sınıf: 3
Ynt: Bir ayınız olsa..
« Yanıtla #1 : 05 Aralık 2010, 12:24:29 »
Öncelikle rahat olun. Geçen yıl ben BYS'ye son 2 hafta falan çalışabilmiştim, yarım yamalak o da. Çok iyi bir not almadım ama geçtim hepsinden. Bence rahat olun ve bilgisayardan yüksek alın. :)
Nasıl delirdim, gayet açık ve gayet net görüyorsun.

Çevrimdışı Kılıç

• Kahraman Üye
  • Sınıf: Asistan Dr.
« Yanıtla #2 : 05 Aralık 2010, 18:19:41 »
Ümitsizliğe kapılmayıp ders çalışırdım herhalde.Kolay gelsin,her tıp öğrencisinin başına gelebilir.Anlamadığın yerleri bize sorabilirsin.

Çevrimdışı dryd

• Kahraman Üye
  • Görev: İntörn Doktor
  • Sınıf: 6
« Yanıtla #3 : 05 Aralık 2010, 19:46:55 »
1 ay... 1 ay...  1 ayda neler yapılır. hemen oturup çalışmaya başlarsan blok 1.si bile olabilirsin.  1 ay çok uzun bir süre. paniğe hiç gerek yok

Çevrimdışı Bahar

• Kahraman Üye
  • Sınıf: 5
« Yanıtla #4 : 06 Aralık 2010, 01:23:30 »
1 ay bizim fakülte için cidden kocaman bir zaman aralığı :) Bizi en çok latince kelimeler vs diye korkutmuşlardı. Kelimeler İngilizce ile paralellik gösteriyor ama o yüzden yabancı kaynaklar kimi zaman Türkçelerinden bile daha çok işe yarıyor hikaye kitabı gibi okuduğunuzda. Bir de stresi abartmayın, geçersiniz. Ama çok da rahat takılmayın, kalırsınız (ne açık yazıyorum :P)
Bilim ve sanat bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar özgürce uçabilir. Birini bile kullanamayan toplumlar ise tavuk gibidir.
Tavuklar, önüne atılan bir avuç yemi gagalarken yumurtalarının altından toplandığının farkına bile varmaz.
Charles Darwin

Çevrimdışı cancan92

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 06 Aralık 2010, 11:57:00 »
Teşekkürler herkese :)) bi ay uzun zaman gerçekten. bi ucundan başlayıp gderiz geçer :))

Çevrimdışı Bruce Wayne

• Yönetici
  • Kahraman Üye
  • Görev: Uzm. Dr.
  • Sınıf: Mezun
« Yanıtla #6 : 06 Aralık 2010, 18:45:12 »
e1b1 in bitmesine yani bys ye bir ayınız olsa (tüm 1.sınıfların durumu) ve gerçekten hiçbişiden çakmıyo olsanız (bu da benim durumum :D ) ne yaparsınız önünüzdeki bi ayda?? Özellikle büyük sınıflardaki arklarımız bi önayak olurlarsa çok mutlu olcam. Ben baya bi ümitsizliğe kapıldım da.

BAS notlarını bilmiyorum, ama ümitsizliğe kapılmadan çalışmaya devam et bence. BAS 3 ve BYS slaytlarını oku ve çıkmış BYS sorularını çöz derim.

Çevrimdışı SelcuK

• Kahraman Üye
  • Sınıf: 5
« Yanıtla #7 : 06 Aralık 2010, 19:11:58 »
BYS'ye çalışmaya zaten son 1 ay başlanır. İyi çalışırsan son 2 hafta bile kurtarır.

Çevrimdışı cancan92

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 13 Aralık 2010, 21:51:24 »
Önce bas 3. bas 3ün hızıyla bys. rotayı çizdik :D İnşallah yüzümüze gözümüze bulaştırmayız :))

Çevrimdışı deniz akyol

• Tam Üye
« Yanıtla #9 : 17 Aralık 2010, 22:05:37 »
yanlış hatırlamıyorsam bas-3 ten ve sonrasından daha çok çıkıyordu bys de. arkadaşlarıma katılıyorum stresi en aza indirerek verimli çalışmak( verimliden kastım baba konulardan kaçmadan çalışmak, onları iyi kavramak). bir de  toplum sağlığını ne kadar çalışsam da olmuyor muydu ne?  :-[ 

Çevrimdışı Mert Perrelli

• Kahraman Üye
« Yanıtla #10 : 18 Aralık 2010, 00:13:29 »
yanlış hatırlamıyorsam bas-3 ten ve sonrasından daha çok çıkıyordu bys de. arkadaşlarıma katılıyorum stresi en aza indirerek verimli çalışmak( verimliden kastım baba konulardan kaçmadan çalışmak, onları iyi kavramak). bir de  toplum sağlığını ne kadar çalışsam da olmuyor muydu ne?  :-[ 
Bu yıl BAS-2'de keşke Toplum Sağlığı olsa dediğimizi hatırlatırım ama. :D
Nasıl delirdim, gayet açık ve gayet net görüyorsun.